Self Servis Kayıt

 

 

 

Mağaza panelinizden, soldaki menüde görmüş olduğunuz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Uygulama ve hizmetlerimize ait tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

 

 

Sunmuş olduğumuz tüm kolaylıklar sayesinde, müşterilerinizle etkileşime geçmeniz artık daha hızlı ve pratik hale geliyor.

 

 

Bu etkileşim; müşterilerinizi uygun fiyat, iyi hizmet ve kaliteyle buluşturduğunuz ölçüde sizlere katma değer sağlayacak.

 

 

Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak, müşteri bağlılığı yaratmak, potansiyel müşteriler kazanmak, ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak, maliyetlerinizi düşürmek vb. avantajlardan yararlanmak isterseniz, iş ortağımız olarak hizmet ve uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Aşağıda, Mağaza Bilgileri kısmında göreceğiniz şekilde "Mağaza Endeksine" ait bilgileri doldurmanız halinde, soldaki şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu değerler, mağazanız için bir puan oluşmasını sağlar ve mağaza detay sayfanızda da görüntülenir. Self Servis Firmaları için endeks hesaplaması yapılmamaktadır ancak ayrıca bir e-ticaret siteniz varsa ve e-Mağaza sekmesinden başvururak sistemimize dahil ederseniz, e-Mağazanız için endeks hesaplaması yapılır. 

 

 

 

 

İş Ortağımız olmanızla birlikte; müşterilerinizle olan etkileşiminize katkı sağlayacak olan, Teklif Sepeti Uygulaması'na dahil olursunuz. Dilerseniz, ilgili kutucuktaki işareti kaldırarak uygulamadan çıkabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki menüde yer alan başlıkların ayrıntılarını ve panelinizden neler yapabileceğinizi daha detaylı inceleyebilirsiniz:

 

 

Mağaza Bilgileri:

 

Ödeme seçeneklerinizi, kargo seçeneklerinizi ve anlaşmalı kargo şirketlerinizi işaretleyebilirsiniz. Mağazanıza ait tüm bilgilerinizi güncelleyebilir; mağazanız, hizmetleriniz ile ilgili detaylı tanıtıcı bilgi ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bu bilgiler ayrıca, Mağaza Detay Sayfanızda, hedef kitlemiz tarafından da görüntülenebilir durumda olur.

 

Aşağıda yer alan, * ile işaretlenmiş olan bilgileri doldurrmanızı öneririz. Bu değerler, mağazanız için bir puan oluşmasını sağlar. Ayrıca mağaza detay sayfanızda hedef kitlemiz tarafından da görüntülenerek mağazanız adına güven oluşturur.

 

Bu sekmede en altta yer alan açıklama bölümünü doldurabilir ve mağazanıza ait tanıtıcı fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Tanımladığınız açıklama ve fotoğraflar, Mağaza Detay Sayfanızda görüntülenir ve ziyaretçilerimizin mağazanızı tanımasına ve sizlere ulaşmasına olumlu katkıda bulunur.

 

 

 

 

Ürün/Hizmet Ekle:

 

Ürün/hizmet ekleme, liste dışı ürün/hizmet - marka ekleme, ürün/hizmet fotoğrafı ekleme, ürün/hizmet fotoğrafı önerme ve marka önerme işlemlerinizi bu menüden gerçekleştirebilirsiniz. Başlıkların yanındaki Info (Bilgi) alanları da, işlemleriniz için yol gösterici açıklamalar içermektedir.

 

Veritabanımızda olmayan her hangi bir hizmetinizi ve/veya kendi markanızı, liste dışı ürün/hizmet ekleme başlığına tıklayarak ekleyebilirsiniz ve onay durumunu Liste Dışı Ürünler/Hizmetler başlığı altından takip edebilirsiniz.

 

Ev temizliği, dekorasyon, telefon tamiri, boya, web tasarım, fotoğraf çekimi vb. gibi hizmet niteliğinizi yansıtan her türlü hizmetinizi ekleyebilirsiniz.

 

Hizmetinizi eklerken, "Ad" kısmına ürünle bağlantılı bir hizmet tanımı girmelisiniz.Örneğin: iPhone 6S Cep Telefonu Tamiri, Canon Fotoğraf Çekimi, Dyo Boya-Badana vb. gibi.  Bu şekilde hizmetinizi; farklı marka ve ürünlerle bağlantılı olarak girerek, tüm ürün ve hizmet aramalarında listelenme oranınızı arttırmış olursunuz.

 

Hizmet ekleme işleminde fiyat girişi zorunlu değildir. İstemezseniz fiyat girmeyebilirsiniz. Bu durumda ziyaretçilerimiz, teklif sepeti uygulamamız aracılığıyla sizlere ulaşıp, fiyat teklifi alabilirler. 

 

Veritabanımızda mevcut olan ürünler/hizmetler için farklı bir fotoğraf öneriniz varsa, "Fotoğraf Öner" sekmesini kullanabilirsiniz.

 

Liste dışı ürün/hizmet eklerken, fotoğraf eklemeyi unutursanız, "Ürün Fotoğrafı Ekle" sekmesinden, bekleme durumunda olan ürün/hizmetleriniz için fotoğraf ekleyebilirsiniz.

 

Liste Dışı Ürünler/Hizmetler başlığı altından, bekleme durumunda olan ürün/hizmetlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Veritabanımızda olmayan bir markayı veya kendi markanızı önermek için "Marka Öner" sekmesini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Ürünler/Hizmetler:

 

Bu başlık altından, eklemiş olduğunuz tüm ürün/hizmetlerinizi görüntüleyebilir, aratabilir, güncelleme yapabilir ve silebilirsiniz.

 

 

 

Liste Dışı Ürünler/Hizmetler:

 

Eklemiş olduğunuz, listemizde olmayan bir hizmet ve/veya markanın onay durumunu, bu menüden takip edebilirsiniz.

 

Onaylanan hizmetlerinizi, "Ürün/Hizmet Ekle" başlığı altından eklemeniz sonrasında listeleme sayfamızda görüntülenecektir.

 

 

 

 

Reklam:

 

Etkili bir tanıtım yapmak istiyorsanız; mağaza, firma, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan tanıtım görsellerini parapusula.com hedef kitlemizle paylaşabilirsiniz. 

 

Aşağıda gördüğünüz bilgileri doldurarak, reklam talebinizi kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz girebilirsiniz.

 

Sonrasında, talebinizin onay durumunu, “Yeni Reklam Talebi Oluştur” bölümü üstündeki alandan takip edebilirsiniz. Ayrıca reklamınızın yayınlanması sırasında, tıklanma ve görüntülenme (sayfa ziyaret) sayılarını görebilirsiniz.

 

Reklam ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

 

Fırsat Ürün Alanı:

 

Ürünlerinizi en uygun fiyatlarla ziyaretçilerimizle buluşturun.

 

Yaptığınız satışlar, hem sizin için hem ziyaretçilerimiz için fırsata dönüşsün.

 

Aşağıda gördüğünüz bilgileri doldurarak, fırsat ürünü talebinizi kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz oluşturabilirsiniz.

 

Talebinizin onay durumunu panelinizden, “Fırsat Ürün Alanı Talebi Geçmişi” bölümünden takip edebilirsiniz. Talebinizin tarafımızca onaylanması sonrasında, fırsat ürününüz belirlediğiniz tarih süresince yayında kalacaktır.

 

Günün Fırsatı ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız

 

 

 

 

Teklifler:

 

Üyelerimiz, aradıkları ürünler/hizmetler için, sitemizde listelenenen en uygun fiyatları sunan mağazaları seçerek, birine veya hepsine teklif sunabilir.

 

Teklif sunulan mağazalar, seçilen en uygun fiyatlı ürünlerin toplam fiyatı üzerinden satmayı kabul edip etmedikleri doğrultusunda üyemize dönüş yaparlar. Dönüşün niteliğine göre; teklif süreci onay, kısmen onay veya red ile sonuçlanır.

 

Üyelerimiz ayrıca, tek bir mağazaya ait ürün ve hizmetler için de teklif sunabilir. Mağazanın, bir veya daha fazla ürün/hizmetini, listelenen fiyattan daha uygun fiyata satıp satmayacağına dair sunulan teklife yine yukarıda belirtiğimiz şekilde mağaza tarafından dönüş yapılır.

 

Eklediğiniz ve sistemimizde listelenen hizmetlerde fiyat belirtmemiş olabilirsiniz. Bu durumda hizmet teklifi, fiyat almak için de yapılabilir.

 

Üyelerimizin sunduğu teklifleri aşağıdaki şekilde panelinizden görüntüleyebilir ve değerlendirerek dönüş yapabilirsiniz.

 

Teklifi onaylayabilir, reddebilir veya kısmen (istediğiniz kadar ürüne onay vererek) onaylayabilirsiniz. Onaylamanız halinde, üyemizin yapılan indirimden yararlanabilmesi için indirim kuponu bilgisini girmelisiniz. Fiyat belirtmediğiniz bir hizmetiniz için teklif yapılmışsa, indirim kuponu alanına kod yerine başka bir açıklama girerek kaydedebilirsiniz.

 

İsteğe bağlı mesaj yazabilirsiniz, yazmadığınız takdirde otomatik mesaj üyemize iletilecektir.

 

İsterseniz teklifi kabul sürenizi, bir gün geçerli olacak şekilde seçebilirsiniz.

 

Teklif Sepeti'nin tüm avantajlarına ve daha detaylı bilgiye, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorumlar:

 

Mağazanıza yapılan tüm üye yorumlarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Destek:

 

Aşağıda gösterilen seçeneklerde yer alan konularla ilgili her hangi bir sorun yaşamanız halinde, tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Cevaplanma durumunu, aynı menüden takip edebilirsiniz.

 

 

 

Şifre Değiştir:

 

İsterseniz şifrenizi buradan değiştirebilirsiniz.

 

 

 

İstatistikler:

 

Firmanıza sorulan soru ve verdiğiniz cevap sayısı, tavsiye oranları ve olumlu/olumsuz yorum istatistiklerini bu menüden görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Online Mesaj:

 

Bu menüden, üyelerimizle online mesajlaşabilirsiniz.