Pazaryeri Kayıt

 

 

 

Mağaza panelinizden, soldaki menüde görmüş olduğunuz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Uygulama ve hizmetlerimize ait tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

 

 

Sunmuş olduğumuz tüm kolaylıklar sayesinde, müşterilerinizle etkileşime geçmeniz artık daha hızlı ve pratik hale geliyor.

 

 

Bu etkileşim; müşterilerinizi uygun fiyat, iyi hizmet ve kaliteyle buluşturduğunuz ölçüde sizlere katma değer sağlayacak.

 

 

Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak, müşteri bağlılığı yaratmak, potansiyel müşteriler kazanmak, ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak, maliyetlerinizi düşürmek vb. avantajlardan yararlanmak isterseniz, iş ortağımız olarak hizmet ve uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıda, Mağaza Bilgileri kısmında göreceğiniz şekilde "Mağaza Endeksine" ait bilgileri doldurmanız halinde, bu bilgileri soldaki şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca mağazanız için "Endeks Başlangıç Puanı" oluşur ve endeks hesaplaması yapılmaya başlanır.

 

 

 

 

 

 

İş Ortağımız olmanızla birlikte; müşterilerinizle olan etkileşiminize katkı sağlayacak olan, Mağaza Endeks Sistemi'ne ve Teklif Sepeti Uygulaması'na dahil olursunuz. Dilerseniz, ilgili kutucuklardaki işareti kaldırarak uygulamalardan çıkabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki menüde yer alan başlıkların ayrıntılarını ve panelinizden neler yapabileceğinizi daha detaylı inceleyebilirsiniz:

 

 

Mağaza Bilgileri:

 

Ödeme seçeneklerinizi, kargo seçeneklerinizi ve anlaşmalı kargo şirketlerinizi işaretleyebilirsiniz. Mağazanıza ait tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bu bilgiler ayrıca, Mağaza Detay Sayfanızda, hedef kitlemiz tarafından da görüntülenebilir durumda olur.

 

Mağaza Endeks Sistemi için gerekli olan ve aşağıda * ile işaretlenmiş olan bilgileri doldurrmanızı öneririz. Endeks Sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

 

 

 

Ürün Ekle:

 

Ürün ekleme, liste dışı ürün - marka ekleme, ürün fotoğrafı ekleme, ürün fotoğrafı önerme ve marka önerme işlemlerinizi bu menüden gerçekleştirebilirsiniz. Başlıkların yanındaki Info (Bilgi) alanları da, işlemleriniz için yol gösterici açıklamalar içermektedir.

 

Veritabanımızda olmayan her hangi bir ürününüzü ve/veya kendi markanızı, liste dışı ürün ekleme başlığına tıklayarak ekleyebilirsiniz ve onay durumunu Liste Dışı Ürünler başlığı altından takip edebilirsiniz.

 

Veritabanımızda mevcut olan ürünler için farklı bir fotoğraf öneriniz varsa, "Fotoğraf Öner" sekmesini kullanabilirsiniz.

 

Liste dışı ürün eklerken ürün fotoğrafı eklemeyi unutursanız, "Ürün Fotoğrafı Ekle" sekmesinden, bekleme durumunda olan ürünleriniz için fotoğraf ekleyebilirsiniz. Liste Dışı Ürünler başlığı altından, bekleme durumunda olan ürünlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Veritabanımızda olmayan bir markayı veya kendi markanızı önermek için "Marka Öner" sekmesini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Ürünler:

 

Bu başlık altından, xml kodu ile veritabanımıza entegre olan ve sonradan eklemiş olduğunuz tüm ürünlerin listesini görüntüleyebilir, ürünlerinizi aratabilir, güncelleme yapabilir ve silebilirsiniz.

 

 

 

 

Liste Dışı Ürünler:

 

Eklemiş olduğunuz, listemizde olmayan bir ürün ve/veya markanın onay durumunu, bu başlık altından takip edebilirsiniz.

 

Ürüne ait özellikleri görüntüleyebilir, beklemede olan ürününüz için güncelleme yapabilirsiniz.

 

Onaylanan ürünlerinizi, "Ürün Ekle" başlığı altından eklemeniz sonrasında listeleme sayfamızda görüntülenecektir.

 

 

 

 

Reklam:

 

Etkili bir tanıtım yapmak istiyorsanız; mağaza, firma, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan tanıtım görsellerini parapusula.com hedef kitlemizle paylaşabilirsiniz. 

 

Aşağıda gördüğünüz bilgileri doldurarak, reklam talebinizi kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz girebilirsiniz.

 

Sonrasında, talebinizin onay durumunu, “Yeni Reklam Talebi Oluştur” bölümü üstündeki alandan takip edebilirsiniz. Ayrıca reklamınızın yayınlanması sırasında, tıklanma ve görüntülenme (sayfa ziyaret) sayılarını görebilirsiniz.

 

Reklam ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

 

Fırsat Ürün Alanı:

 

Ürünlerinizi en uygun fiyatlarla ziyaretçilerimizle buluşturun.

 

Yaptığınız satışlar, hem sizin için hem ziyaretçilerimiz için fırsata dönüşsün.

 

Aşağıda gördüğünüz bilgileri doldurarak, fırsat ürünü talebinizi kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz oluşturabilirsiniz.

 

Talebinizin onay durumunu panelinizden, “Fırsat Ürün Alanı Talebi Geçmişi” bölümünden takip edebilirsiniz. Talebinizin tarafımızca onaylanması sonrasında, fırsat ürününüz belirlediğiniz tarih süresince yayında kalacaktır.

 

Günün Fırsatı ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

 

Şikayetler:

 

parapusula.com üzerinden yönlenerek ürün satın alan üyelerimiz, almış olduğu ürünle veya mağazayla ilgili her hangi bir sorun yaşamaları halinde, üye paneline girerek sorununu/şikayetini ilgili mağazaya iletebilirler.

 

Tarafınıza iletilen şikayetleri, aşağıdaki şekilde görüntüleyebilirsiniz. Göz simgesine tıklayarak şikayet detayını görebilir, cevap yazarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Sarı bekleyen, yeşil çözümlenen, kırmızı çözümlenmeyen şikayetleri ifade etmektedir.

 

İstenirse şikayet ekinde fatura, garanti belgesi vb. herhangi bir evrak da iletilebilmektedir.

 

Geçerli süre dahilinde, üyemizin yaşadığı sorunun mağazanız tarafından çözümlenmesi, kısmen çözümlenmesi veya çözümlenmemesi durumuna göre puanlama yapılır ve mağaza endeksine yansıtılır.

 

Mağaza Endeks Sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

 

 

Teklifler:

 

Üyelerimiz, aradıkları ürünler/hizmetler için, sitemizde listelenenen en uygun fiyatları sunan mağazaları seçerek, birine veya hepsine teklif sunabilir.

 

Teklif sunulan mağazalar, seçilen en uygun fiyatlı ürünlerin toplam fiyatı üzerinden satmayı kabul edip etmedikleri doğrultusunda üyemize dönüş yaparlar. Dönüşün niteliğine göre; teklif süreci onay, kısmen onay veya red ile sonuçlanır.

 

Üyelerimiz ayrıca, tek bir mağazaya ait ürün ve hizmetler için de teklif sunabilir. Mağazanın, bir veya daha fazla ürün/hizmetini, listelenen fiyattan daha uygun fiyata satıp satmayacağına dair sunulan teklife yine yukarıda belirtiğimiz şekilde mağaza tarafından dönüş yapılır.

 

Üyelerimizin sunduğu teklifleri aşağıdaki şekilde panelinizden görüntüleyebilir ve değerlendirerek dönüş yapabilirsiniz.

 

Teklifi onaylayabilir, reddebilir veya kısmen (istediğiniz kadar ürüne onay vererek) onaylayabilirsiniz. Onaylamanız halinde, üyemizin yapılan indirimden yararlanabilmesi için indirim kuponu bilgisini girmelisiniz.

 

İsteğe bağlı mesaj yazabilirsiniz, yazmadığınız takdirde otomatik mesaj üyemize iletilecektir.

 

İsterseniz teklifi kabul sürenizi, bir gün geçerli olacak şekilde seçebilirsiniz.

 

Teklif Sepeti'nin tüm avantajlarına ve daha detaylı bilgiye, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorumlar:

 

Mağazanıza yapılan tüm üye yorumlarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

.xml Gönder:

 

xml entegrasyonu için dosya linkinizi bu menüden ekleyebilir ve yüklenen ürün bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

xml kodu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

 

Destek:

 

Aşağıda gösterilen seçeneklerde yer alan konularla ilgili her hangi bir sorun yaşamanız halinde, tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Cevaplanma durumunu, aynı menüden takip edebilirsiniz.

 

 

 

Şifre Değiştir:

 

İsterseniz şifrenizi buradan değiştirebilirsiniz.

 

 

 

İstatistikler:

 

Şikayet istatistiklerini ve mağaza endeksine temel oluşturan puan detaylarını, bu menüden görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Online Mesaj:

 

Bu menüden, üyelerimizle online mesajlaşabilirsiniz.